کد خبر: 342150 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

نماینده ویژه استاندار گیلان گفت: انتظار می رود با مدیریت صحیح در زمان بارش برف این نعمت الهی باعث بروز مشکل و ایجاد خسارت برای واحدهای صنعتی نشود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، محمد حسین اصغریان نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام پولی و مالی در هجدمین جلسه این کارگروه تخصصی از تأکید مسئولان نظام بر اجرای دقیق این قانون در کشور خبر داد.

محمدحسین اصغریان با اشاره به بارش برف در گیلان بر تلاش مدیران واحدهای صنعتی برای برف‌روبی، تهیه سوخت دوم و آماده باش نیروها تاکید کرد و افزود: با توجه به تجارب سخت و تلخ بارش برف سال 83 که تاکنون تبعات منفی آن گریبانگیر صنایع مستقر در استان بوده است، انتظار می‌رود با مدیریت صحیح در زمان بارش برف این نعمت الهی باعث بروز مشکل و ایجاد خسارت برای واحدهای صنعتی نشود.

وی همچنین با اشاره به موفقیت دیپلماسی ایران در توافق هسته ای و رفع تحریم های اقتصادی علیه کشور، خاطر نشان کرد: به تدریج شاهد اثرات مثبت این توافق در عرصه های مختلف اقتصادی و تولیدی خواهیم بود.

نماینده ویژه استاندار گیلان با اشاره به لزوم اجرای مفاد قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام پولی و مالی در سطح کشور گفت: مجلس و دولت تأکید فراوانی در اجرای این قانون در کشور دارند از این رو شایسته است دقت و توجه زیادی در اجرای این قانون در استان داشته باشیم.

اصغریان تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و بیان دستاورد برگزاری جلسات کارگروه تخصصی این قانون، در آینده نزدیک نتایج آنها در اختیار استاندار گیلان قرار می گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در ادامه این جلسه از بررسی مشکلات واحدهای صنعتی، معدنی و خدماتی در حوزه های مختلف بانکی، منابع طبیعی، امور مالیاتی، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری و توزیع نیروی برق در هجدهمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید خبر داد.

علی منتظری از حضور مستمر و مجدانه مدیران استانی در اجرای دقیق این قانون  قدردانی کرد.

ایران بارش برف سازمان صنعت معدن و تجارت گردشگری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر