کد خبر: 345225 A

با وجود بارش شدید برف در مناطق کوهستانی رودسر کلیه راه های این منطقه با تلاش راه داران باز است و تردد در آنها جریان دارد.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی گیلان شهریار اسماعیلی رئیس راه و شهرسازی رودسر گفت : از اواخر شب گذشته بارش شدید برف در مناطق کوهستانی رودسر آغاز شده و تا هم اکنون نیز با همان شدت ادامه دارد . 

اسماعیلی افزود: ارتفاع برف در محور فرعی رحیم آباد-لشکان (راهدارخانه لات محله) 70 سانتیمتر و در محور سی پل - شوییل 50 سانتیمتر و در محور زیاز -شوک به 30 سانتیمتر رسیده است . 

رئیس راه و شهرسازی رودسر گفت : از همان ساعات شروع برف راهداران پرتلاش اداره راه و شهرسازی رودسر با بکارگیری ماشین آلات راهداری مشغول برفروبی و بازگشایی راه‌ها شدند و هم اکنون نیز با دو دستگاه بولدوزر ، دو دستگاه لودر ، سه دستگاه گریدر ، دو دستگاه کامیون برفروب ، یکدستگاه کامیون سوخترسان ، دو دستگاه ماشین سبک کمک دار ، به همراه 20 نفر اپراتور ماشین آلات و راهدار مشغول برفروبی راه‌ها هستند.

اسماعیلی در پایان گفت: بدیهی است براساس دستورالعمل ستاد حوادث غیر مترقبه، بازگشایی راه‌ها به ترتیب اولویت راه‌های اصلی ، فرعی و روستایی صورت می‌گیرد و تاکنون گزارشی از انسداد راه دریافت نشده است .

اداره راه و شهرسازی بارش برف راه و شهرسازی روابط عمومی مناطق کوهستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر