کد خبر: 345310 A

استاندار گیلان خبر داد

ایلنا: استاندار گیلان گفت: تعدادی از پروژه‌های عمرانی گیلان از طریق ویدئوکنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی دقایقی پیش در مراسم افتتاح چهار طرح صنعتی این شهر با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران موجب تنگناها و مشکلات زیادی شده بود.

وی تعطیلی سوئیفت‌ها، قطع شدن ارتباط با دنیا، تورم 40 درصدی، وجود دروازه‌های باز برای واردات بی‌رویه اجناس بی‌کیفیت، قاچاق کالا و... را از جمله مشکلات تولید کنندگان در زمان تحریم عنوان کرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه امروز با تدبیر و اندیشه فرزندان کشور مشکلات موجود در حال برطرف شدن است، تصریح کرد: فردا از طریق ویدئو کنفرانس با مراسم افتتاح پروژه‌های کشوری ارتباط برقرار می‌کنیم.

وی چند پروژه گیلان را جزو پروژه‌های مهم برای افتتاح فردا ذکر کرد و یادآور شد: این پروژه‌ها همزمان در کشور توسط رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

نجفی با اشاره به اینکه امروز بودجه‌های کشور شفاف شده است، تصریح کرد: با توجه به کاهش قیمت نفت و فشار وارده به کشور، هنوز سختی کار داریم.

وی با تصریح بر اینکه صنعتگران با توجه به شرایط سخت توانستند مقاومت کنند و روی پای خود بایستند، یادآور شد: تنگناهایی در صنعت داشتیم و یکی از آنها تحریم‌های ناجوانمردانه بوده است.

استاندار گیلان در ادامه بر شفاف‌سازی اعضای هیئت مدیره شهر صنعتی رشت تأکید کرد و گفت: از عملکرد هیئت مدیره شهر صنعتی رشت راضی نیستم.

افتتاح پروژه‌های گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر