کد خبر: 359309 A

31 فروردین‌ماه جاری

ایلنا: فرماندار رشت بیان کرد: یادمان شهید آیت‌الله صادق احسان‌بخش 31 فروردین‌ماه جاری در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش  ایلنا از رشت، سید عیسی مهدوی پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی یادمان جانباز شهید آیت‌الله صادق احسان‌بخش و نقش گیلان در پشتیبانی 8 سال دفاع مقدس بیان کرد: اردیبهشت‌ماه امسال نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان برگزار می‌شود.

مهدوی تصریح کرد: 31 فروردین‌ماه جاری یادمان شهید آیت‌الله صادق احسان‌بخش برای معرفی نقش گیلان در پشتیبانی 8 سال دفاع در مصلای شهر رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دشمنان تحریم‌ها را از ابتدای انقلاب اسلامی علیه ملت ایران آغاز کردند، تصریح کرد: اداره جنگ با مدیریت امام(ره) انجام شد و این امر نقطه‌ای روشن در تاریخ محسوب می‌شود.

مهدوی، حرکت نمادین 50 دستگاه کامیون در یادمان شهید آیت‌الله احسان‌بخش را از برنامه‌های ویژه این مراسم عنوان کرد و گفت: تجلیل از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در مراسم مذکور پیش‌بینی شده است.

وی برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان را در تبیین ابعاد ناشناخته دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت زمینه مبارزه با جنگ نرم دشمن در جامعه را مهیا می‌کند.

فرماندار رشت برگزاری یادواره شهدا را سبب مصون ماندن جامعه از آثار سوء فرهنگی دشمنان خواند و اظهار کرد: یادواره شهدا باید در شأن شهیدان برگزار شود.

مهدوی به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان افضل بر دیگر موضوع‌ها است و بزرگ‌ترین افتخار در سال 95 محسوب می‌شود.

یادمان شهید آیت‌الله احسان‌بخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر