کد خبر: 361501 A

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان خبر داد:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از راه‌اندازی رادیو کنگره شهدا به صورت 24 ساعته در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی طلوعی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان بیان کرد: یک‌هزار و 900 دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی تا کنگره در صدا و سیمای مرکز گیلان تولید شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان تبیین اهداف برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان را از فعالیت‌های صدا و سیمای مرکز استان عنوان کرد وتصریح کرد: اطلاع‌رسانی و مطالبه‌گری از اهداف تولید برنامه‌های مذکور است.

وی با بیان اینکه سه برنامه رادیویی و سه برنامه تلویزیونی در راستای نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان به صورت هفتگی از صدا و سیمای مرکز گیلان پخش می‌شود، افزود: از ابتدای اردیبهشت ماه امسال پخش برنامه‌ها به شش برنامه افزایش پیدا می‌کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان خاطرنشان کرد: 90 درصد اقدام‌ها در راستای تولید برنامه‌های نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان انجام شده است.

طلوعی به تولید تیتراژ نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان در صدا و سیمای مرکز استان اشاره کرد و افزود: تمام تیزرهای مربوط به کنگره مذکور آماده شده است.

وی با اشاره به ساخت یک فیلم سینمایی در راستای نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان، خاطرنشان کرد: یک تله‌فیلم آماده شده و تله‌فیلم دوم در مرحله پیش‌تولید است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از تولید دو کلیپ فاخر در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان خبر داد و یادآور شد: یک کلیپ در مرحله پیش‌تولید است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به ساخت 10 قطعه موسیقی ویژه نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان اشاره کرد و ادامه داد: سرودهای مذکور در مرحله تصویرگذاری است.

طلوعی با بیان اینکه چهار فیلم مستند درباره رزمندگان گیلانی در دفاع مقدس تولید شده است، بیان داشت: فیلم مستند عملیات‌های رزمندگان گیلانی در دفاع مقدس در مرحله تدوین است.

طلوعی با بیان اینکه رادیو کنگره در راستای نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان دو روز مانده به برگزاری کنگره به صورت 24 ساعته راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: یک روز مانده به برگزاری کنگره مذکور، سیمای کنگره راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمام برنامه‌های نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان آماده شده است، افزود: از 14 اردیبهشت ماه جاری ساعت 22 برنامه خط خون از رادیو گیلان پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به تمهیدات اندیشیده شده برای پخش زنده برنامه‌های نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان اشاره کرد و یادآور شد: از بهترین عوامل و امکانات فنی برای امر مذکور استفاده می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از پخش برنامه پرچمداران عشق در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان از رادیو در ساعت 1.5 بعد از ظهر خبر داد و تصریح کرد: برنامه شناسنامه در زمینه نمایش کودک تهیه شده و به زندگینامه شهدا می‌پردازد.

دفاع مقدس عشق فیلم سینمایی موسیقی گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر