کد خبر: 371471 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان:

ایلنا: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با اشتغال موجود تا ۱۰۰ نفر که متقاضی دریافت تسهیلات مختص به فعالیت مجدد، افزایش تولید و اشتغال هستند، می‌توانند برای ثبت درخواست خود در سامانه بهین یاب اقدام کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان امروز در جلسه شورای معاونین این سازمان بیان کرد: در راستای ابلاغ پروژه‌های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، معدن و تجارت، ۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی مشکل دار در کشور فعالیت مجدد خود را آغاز خواهند کرد.

علی منتظری خبر داد: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با اشتغال موجود تا ۱۰۰ نفر که متقاضی دریافت تسهیلات مختص به فعالیت مجدد، افزایش تولید و اشتغال هستند، می‌توانند برای ثبت درخواست خود در سامانه بهین یاب اقدام کنند.

وی تصریح کرد: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط که دارای حداکثر ۱۰۰ نفر نیروی اشتغال هستند، برای بهره‌مندی از تسهیلات مختص به فعالیت مجدد، افزایش تولید و اشتغال می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: از این رو واحدهای صنعتی که نیاز به تسهیلات بانکی دارند می‌توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب www. behinyab. ir و درج درخواست تسهیلات در قسمت «تسهیلات رونق تولید» اقدام کنند.

وی افزود: درخواست‌های ارائه شده به صورت مستمر و با تشکیل کمیته‌های فرعی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور نماینده استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیران بانک‌های عامل برگزار می‌شود، بررسی و پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی می‌شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان یادآور شد، این سازمان مسئولیت پیگیری روند تخصیص و پرداخت تسهیلات را به عهده دارد و گزارش عملکردی آن را به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می‌کند.

گفتنی است متقاضیان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کار‌شناس مربوطه خود مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان مراجعه کنند.

اشتغال اقتصاد مقاومتی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان تشکیل کمیته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر