کد خبر: 374189 A

ایلنا: رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گیلان گفت: 12هزار و 500 نفر در 16 شهرستان گیلان عضو انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گیلان هستند.

به گزارش ایلنا از رشت، محمدرضا حق‌دوست بعد از ظهر امروز در مراسم سومین همایش اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سالن غدیر استانداری گیلان، بیان کرد: امروزه دولت‌ها بنگاه‌های اقتصادی را تشویق به تولید در راستای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان می‌کنند.

حق دوست به نامگذاری روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در نهم اسفند ماه اشاره کرد و گفت: از سال 80 برای تشویق واحدهای تولیدی در حوزه‌های قیمت، کیفیت و خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان برنامه‌هایی اجرایی شده که سالانه ارزیابی می‌شود.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گیلان با بیان اینکه مدت سه سال است همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: امسال متقاضیان ما 58 درصد و واحدهای برتر 33 درصد افزایش داشته است.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گیلان ،تامین منابع مالی را از مشکلات انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گیلان عنوان کرد.

وی بیان داشت: 12 هزار و 500 نفر در 16 شهرستان گیلان عضو انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گیلان هستند.

مصرف کنندگان و تولیدکنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر