کد خبر: 375892 A

سید رسول موسوی تاکید کرد:

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تالش با تأکید بر ضرورت برخورد با تخلفات صنفی در ماه مبارک رمضان، یادآور شد: گروه‌های بازرسی تالش در صورت مشاهده گرانفروشی و عدم رعایت بهداشت، با تخلفات صنفی برخورد می‌کنند.

به گزارش ایلنا از تالش، سید رسول موسوی عصر امروز در جلسه صنعت، معدن و تجارت این شهرستان بیان کرد: برای پیشوازی از ماه مبارک رمضان جلساتی برگزار شده است.

موسوی، کشیک رستوران‌ها در تالش، بررسی وضعیت واحدهای اصناف را از موارد مهم عنوان کرد و تصریح کرد: مقرر شده جلسه‌ای دیگر در اصناف شهرستان برگزار و واحد صنفی مورد نظر که بتواند کشیک پذیرایی داشته باشد، معرفی شود.

وی با تصریح بر اینکه تمام واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان مورد بازرسی قرار می‌گیرند، ادامه داد: وضعیت بهداشت، نرخ و پوشش دادن رستوران‌های مجوزدار برای ارائه پذیرایی از مهمانان در ماه رمضان بررسی می‌شود.

وی اختصاص سهمیه غله فوق‌العاده برای نانوایی‌ها را از جمله برنامه‌ها عنوان کرد و یادآور شد: در صورت اختصاص سهمیه، نانوایی‌های کشیک معرفی می‌شوند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تالش از برنامه‌ریزی مدون برای نانوایان در ماه رمضان خبر داد و گفت: پرده‌های کشیک در واحدهای صنفی توسط اتحادیه‌ها نصب می‌شود.

موسوی خاطرنشان کرد: هر ساله فروش‌های فوق‌العاده در ماه‌مبارک رمضان در تالش دایر می‌شود که امسال باید با نصب پرده و بنر فروشگاه‌های فروش فوق‌العاده مشخص شوند.

این مسؤول با تأکید بر ضرورت برخورد با تخلفات‌صنفی در ماه مبارک رمضان، یادآور شد: گروه‌های بازرسی تالش در صورت مشاهده گران‌فروشی و عدم رعایت بهداشت، با تخلفات صنفی برخورد می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر کسی در ماه‌مبارک رمضان تخلفات صنفی داشته باشد با تشکیل صورت‌جلسه به تعزیرات حکومتی معرفی و اعمال قانون می‌شود.

پوشش صنعت معدن و تجارت تخلفات گرانفروشی ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر