کد خبر: 379613 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان:

ایلنا: اکنون ۱۲ هزار واحد باقی‌مانده که قرارداد ۵۰ درصد آن را به دلیل عدم حضور متقاضی به خودمالک تبدیل کرده‌ و از پروژه مسکن مهر خارج کرده‌ایم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی گیلان، امروز دومین جلسه شورای مسکن استان در سال‌جاری با حضور اعضای شورای مسکن استان برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با اشاره به نام‌گذاری سال به اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل بیان کرد: تمامی سعی اداره کل راه و شهرسازی بر این است که با همکاری دستگاه‌های زیربنایی هر چه سریع‌تر واحدها  را آماده و به متقاضیان تحویل کنند وبه اطاعت از دستور رهبر معظم انقلاب در این سال باید به تمام گفته‌های خود جامه عمل بپوشانیم.

علی خاوری با اشاره به وضعیت سایت مسکن مهر این استان اعلام کرد: گیلان دارای بیش از ۵۱ هزار واحد مسکن مهر است که تاکنون نزدیک به ۳۹ هزار و ۵۰۰ واحد آن به متقاضیان تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه قصد داریم تا پایان امسال ۹۰ درصداز ۶ هزار واحد باقی‌مانده را تکمیل و به متقاضیان تحویل دهیم گفت: ما در این واحدها نیز واحدهای خالی و فاقد متقاضی داریم که به محض ثبت‌نام‌های جدید آنها نیز به سرعت به مالکان تحویل داده می‌شود.

در این جلسه به مشکلات مسکن مهر شهرستان رودبار و فومن با حضورنماینده فرمانداران این شهرستانها پرداخته شد و طی آن مقرر شد که با توجه به نیازمندی اعتبار در بخش خدمات زیر بنایی ، موضوع تامین اعتباردرکمیته برنامه ریزی شهرستانها مورد پیگیری جدی قرار گیرد.

همچنین  مسائل مسکن مهر لنگرود و پروژه‌های  بنیاد مسکن  مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

مسکن مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر