کد خبر: 380483 A

فرمانده انتظامی گیلان تاکید کرد:

فرمانده انتظامی گیلان خواستار استمرار کاهش آمار تصادفات در استان شد و افزود: پلیس راهور باید با نظارت تخصصی بیشتر، آمار تصادفات درون‌شهری را در استان کاهش دهد.

به گزارش ایلنا از رشت، سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در کمیسیون تحول راهور گیلان ، بیان کرد: فعالیت‌های پلیس باید در تمام نقاط استان به صورت تخصصی و تعهدی انجام شود و حقوق مردم با سهل‌انگاری نباید پایمال شود.

میرحیدری بر برخورد پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با خودروهای متخلف و پلاک‌های مخدوش در استان تأکید کرد و تصریح کرد: پلیس راهور می‌تواند با اقدام‌های خود امنیت اجتماعی را ارتقاء دهد.

میرحیدری

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس نباید به توهین و بی‌توجهی به مقدسات دینی بی‌اعتنایی کند، گفت: نیروهای متعهدتر و مؤمن در نیروی انتظامی دارای عملکرد بهتری هستند.

میرحیدری لباس پلیس را مظهر پاکی عنوان کرد و بیان داشت: نگاه مردم به پلیس وابسته به عملکرد این نهاد است.

وی خواستار اقدام مسئولانه‌تر و متعهدانه‌تر فرماندهان استانی و شهرستانی پلیس گیلان شد و اظهار کرد: پلیس با خدمت به مردم و مقدسات دینی باید دین خود را به مردم ادا کند.

فرمانده انتظامی گیلان جدی گرفتن اجرای قوانین و دستورالعمل‌ها از طرف پلیس را حائز اهمیت خواند و گفت: اقدام‌های قانونی و صادقانه پلیس اعتماد مردم به این نیروی خدمتگزار را افزایش می‌دهد.

میرحیدری قضاوت و رضایت مردم در مورد عملکرد پلیس را مهم خواند و یادآور شد: ماموران پلیس صادقانه خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دادند.

میرحیدری خواستار استمرار کاهش آمار تصادفات در استان شد و افزود: پلیس راهور باید با نظارت تخصصی بیشتر، آمار تصادفات درون‌شهری را در استان کاهش دهد.

پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور دین نیروی انتظامی پلیس گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر