کد خبر: 381352 A

معاون استاندار گیلان خبر داد:

معاون استاندار گیلان گفت: با جدیت هرچه بیشتر از تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی، ساخت و ساز غیرمجاز و تصرف اراضی ملی جلوگیری خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، حجت شعبان‌پور امروز در جلسه کمیته‌ جلوگیری و مقابله با پدیده زمین‌خواری و ساخت‌و‌ساز غیرمجاز استان اظهار کرد: با جدیت هرچه بیشتر از تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی، ساخت و ساز غیرمجاز و تصرف اراضی ملی جلوگیری خواهیم کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان تصریح کرد: اگر به ساخت و سازهای غیرمجاز امتیازهای قانونی اعطا شود، دیگران نیز تشویق می‌شوند تا به تخلفات ادامه دهند. 

شعبان پور بر لزوم جلوگیری از واگذاری اشتراک آب، برق و گاز به ساخت و سازهای غیرمجاز از سوی دستگاه‌های خدمات رسان تأکید و گفت : اعطای امتیازات به این ساختمان‌ها قطعاً تخلف است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان بر ضرورت همکاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در استان تأکید و اضافه کرد: به سازندگان متخلف متذکر می‌شوم که در صورت عدم رعایت موازین قانونی در مسیر ساخت و ساز، اقدامات آنان به طور قطع مورد پیگیری و برخورد لازم قرار می‌گیرد

تغییر کاربری زمین ساخت و ساز کشاورزی حجت شعبانپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر