کد خبر: 381392 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: اشخاص بی اطلاع و ناآگاه از اظهارات غیرکارشناسی در حوزه تولید و اشتغال پرهیز کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، علی منتظری ظهر امروز در اولین تور خبری بازدید رسانه‌ها از صنایع گیلان در جمع خبرنگاران گفت: برخی افراد معلوم‌الحال بدون هیچ ضابطه‌ای و با غرض‌ورزی‌های سیاسی در پی تخریب عملکرد صنعتی استان هستند.

منتظری بیان داشت: رسانه‌ها باید این افراد را به حال خود وانگذاشته و از آنان مستندات حرف‌های بی‌اساس خود را خواستار شوند.

وی افزود: سال گذشته بالغ بر 720 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در استان گیلان صورت گرفته که در کل کشور گیلان رتبه‌دهم سرمایه‌گذاری را دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بیان داشت: سال‌های 92 و 93 بالغ بر 800 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این استان انجام شده است.

وی با اشاره به رتبه‌چهارم سرمایه‌گذاری جدید گیلان در کشور افزود: سال‌جدید یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در گیلان پیش‌بینی شده است.

منتظری از افتتاح 250 واحد تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد تا پایان سال‌جاری و اوایل سال آینده در گیلان خبر داد و بیان داشت: ظرفیت‌های خالی بسیاری در واحدهای تولیدی کشور و استان وجود دارد و با برطرف کردن مشکل این واحدها می‌توان ظرفیت‌های خالی را فعال کرد.

وی گفت: استاندار گیلان با تمام توان درصدد رفع مشکلات صنایع و تولید برای ایجاد اشتغال برای استان است.

استان گیلان ایجاد اشتغال سازمان صنعت معدن و تجارت سرمایه گذاری علی منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر