کد خبر: 386524 A

به مناسبت گرامیداشت روز صنعت و معدن صورت می‌گیرد؛

ایلنا: به مناسبت گرامیداشت روز صنعت و معدن ۳۳ برگزیده این عرصه در استان گیلان مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اعلام این مطلب افزود: با توجه به نامگذاری امسال که به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مزین گردیده و اهمیت تمرکز تلاش‌ها و برنامه ریزی‌ها بر تحقق و اجرایی شدن اصول مربوط به حوزه صنعت و معدن، در سال جاری انتخاب برگزیدگان این بخش براساس شاخص‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

 علی منتظری گفت: برگزاری ۵ کارگاه آموزشی رایگان در زمینه تولید و تجارت برای واحدهای صنعتی و معدنی استان از دیگر برنامه‌های ویژه روز صنعت و معدن در استان گیلان می‌باشد که توسط اساتید مجرب در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در همین چهارچوب برگزاری تورهای خبری بازدید از واحدهای تولیدی و طرح‌های صنعتی منتخب در استان طبق روال معمول هر ساله آغاز شده و ان شاءالله تا پایان سال با هدف شناساندن هر چه بیشتر توانمندی‌های صنعتی و تولیدی استان، به صورت دوره‌ای تداوم خواهد یافت.

منتظری همچنین گفت: فعال سازی ظرفیت‌ها و مسائل مربوط به حوزه تولید و تجارت و آغاز دور جدید فعالیت خانه صنعت و معدن استان نیز از جمله اقداماتی است که به مناسبت روز صنعت و در نشست هم اندیشی واحدهای تولیدی شاخص استان صورت خواهد گرفت.

اقتصاد مقاومتی صنعت و معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر