کد خبر: 386605 A

محمود ایزددوست خبر داد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی در گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، محمود ایزددوست عصر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گیلان بیان کرد: در سالجاری همایش اقتصاد مقاومتی در راستای اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی مربوط به تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خاطرنشان کرد: مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان متولی برگزاری همایش مذکور است.

ایزددوست کمک به تعاونی‌های تولیدی به منظور فروش محصولات را از برنامه‌های این اداره کل در سال 95 عنوان کرد و بیان داشت: برنامه مذکور توسط مشاور اجرایی مدیرکل و رئیس اتاق تعاون سازمان منطقه آزاد انزلی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: استفاده از تحقیقات و پروژه‌های مختلف کشور در حوزه کار شایسته و ارتباط عملی و راهکارهای اجرایی آنها از اهداف برگزاری همایش مذکور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان، از برگزاری نمایشگاه‌های دائمی و فصلی خارجی در کشورهای حوزه دریای خزر خبر داد و گفت: نمایشگاه‌های مذکور به منظور امکان عرضه مستقیم و مستمر تولیدات تعاونی‌ها برگزار می‌شود.

وی از برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی در راستای اقتصاد مقاومتی در سالجاری در گیلان خبر داد و بیان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه مذکور ارتقای سطح درآمدی خانوارها است.

وی اذعان داشت: آموزش مدیران، بازرسان و کارکنان تعاونی‌ها به منظور افزایش و بهبود فعالیت و حفظ اشتغال از اهداف برگزاری پودمان آموزشی برای شرکت‌های تعاونی مرتبط با اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه امکانات تولیدی تعاونی‌های گیلان با توان صادراتی بررسی می‌شود، اظهار کرد: تعیین کالای تولیدی بخش تعاون به منظور صادرات از اهداف بررسی مذکور است.

 

اقتصاد مقاومتی دریای خزر محمود ایزددوست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر