کد خبر: 390724 A

رئیس اداره امور شعب بانک مهراقتصاد گیلان:

فریدون حاجی زاده گفت: از سال 92تاکنون 900میلیارد تومان تسهیلات به 63هزار نفر پرداخت شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان در گردهمایی پزشکان شهر رشت که در سالن اجتماعات این بانک برگزارشد به نقش پزشکان در توسعه اقتصاد کشور و استان اشاره کرد و افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصاد کشور از وظایف همه ما است که هر کدام از ما سهمی در راستای تحقق بخشیدن به این شعار داریم .

فریدون حاجی زاده اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد در سال 1372با هبه مقام معظم رهبری آغاز بکار کرد و امروز به عنوان یک بانک ارزشی با سرمایه های آورده مردم به عنوان یک بانک در عرصه اقتصاد جامعه حضورفعال دارد.

وی ادامه داد: همکاران بانک مهر اقتصاد به عنوان یک مشاور درکنار مشتریان قرار دارند و تنها هدف این بانک کمک به اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان یاد آور شد: از سال 92تاکنون 900میلیارد تومان تسهیلات به 63هزار نفر پرداخت شده است.

حاجی زاده خاطر نشان ساخت: این بانک توانایی پرداخت 350میلیون تومان تسهیلات با 3ضامن برای پزشکان متخصص را دارد و تمام این تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال  و توسعه اقتصاد کشورو کمک به پزشکان است.

وی افزود: این بانک در بخش اقتصاد مقاومتی  در سال 92دویست میلیارد تومان در سال 93چهارصد میلیارد تومان و در سال 93هشتصد میلیارد تومان در بخش اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی پرداخت شده است.

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان تنوع تسهیلاتی را یکی از ویژگیهای بانک مهر اقتصاد عنوان کرد و افزود: پزشکان برا ی راه اندازی کلینیک ،خرید تجهزات پزشکی، خرید مطب و همچنین تکمیل تجهزات مطب می توانند از تسهیلات ویژه این بانک استفاده کنند.

در پایان این مراسم پزشکان شرکت کننده به بیان  سولات خود پیرامون بهره مندی از تسهیلات بانک مهر اقتصاد پرداختند.

 

استان گیلان اقتصاد اقتصاد کشور ایجاد اشتغال جامعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر