کد خبر: 390783 A

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد:

با وجود 36 میلیون گردشگر که طی یکسال به این استان عزیمت می نمایند می طلبد با توجه به کمبود منابع مالی از اولویت های کاری ما، افزایش ایمنی در راههای مواصلاتی استان باشد.

به گزارش ایلنا از رشت، نشست مشترک پلیس راه گیلان ، شرکت آزاد راه قزوین- رشت و راه و شهرسازی گیلان جهت تعامل بیشتر برگزار گردید.

 این نشست که با حضور خاوری مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان، رستگار فرمانده پلیس راه گیلان و مدیران شرکت آزاد راه قزوین-رشت برگزارگردید، خاوری مدیرکل راه و شهرسازی گیلان ضمن خسته نباشید به فرماندهی پلیس راه گیلان و همکارانشان که پا به پای همکاران راهدار در 24 ساعت شبانه روز در جاده ها ، برای رفاه حال مردم  و عزیز کشورمان حضور دارند  قدردانی کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خاطرنشان کرد:  با وجود 36 میلیون گردشگر که طی یکسال به این استان عزیمت می نمایند می طلبد با توجه به کمبود منابع مالی از اولویت های کاری ما ، افزایش ایمنی در راههای مواصلاتی استان باشد.
وی با اشاره به اینکه عدم اتصال دو نقطه از آزاد راه قزوین - رشت در محدوده شهرهای منجیل و رودبار،  مشکلات ترافیکی به ویژه در ایام تعطیل و روزهای پایانی هفته ایجاد میکند افزود: تمهیدات لازم برای بهره برداری از قطعه ای از آزاد راه در دست  احداث فراهم گردیده که در روزهای آتی اطلاع رسانی آن انجام خواهد پذیرفت.

 

آزاد راه استان گیلان جاده راه و شهرسازی منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر