کد خبر: 390871 A

به همت شرکت گاز استان گیلان صورت گرفت؛

با اتمام گازرسانی به 25 روستای آْماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون 100 درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود .

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان صبح امروز در جمع مدیران این شرکت بیان کرد: با اتمام گازرسانی به 25 روستای آْماده افتتاح شهرستان لاهیجان، هم اکنون 100 درصد شهر و روستاهای شهرستان لاهیجان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و بزودی شاهد برگزاری جشن شهرستان سبز در لاهیجان خواهیم بود .

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان افزود: با اتمام عملیات گاز رسانی و توسعه روستایی در شهرستان لاهیجان هم اکنون 180 روستای دارای سکنه شهرستان لاهیجان از نعمت گاز برخوردار هستند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری و روستایی این شهرستان به 100 درصد رسیده است .

ظهیری افزود: برای گاز رسانی به 90 روستای شهرستان لاهیجان طی 18 ماه گذشته  بیش از 500 کیلومتر شبکه گذاری با اعتباری معادل 400 میلیارد ریال انجام شده است.

وی اظهار کرد: با اجرایی شدن بیش از 1350 کیلومتر شبکه گازدار و 40 هزار انشعاب در شهرستان لاهیجان، روزانه به بیش از 72 هزار مشترک خانگی، تجاری و صنعتی خدمات گاز رسانی ارائه می گردد .

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان در پایان با اشاره به ادامه اشتراک پذیری متقاضیان جدید گفت: تعداد مشترکین این شهرستان در چند ماه آینده به 80 هزار مشترک خواهد رسید .

 

 

استان گیلان شهری و روستایی مدیر عامل شرکت لاهیجان گاز طبیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر