کد خبر: 399634 A

ایلنا: مدیر منطقه 2 شهرداری رشت هدف گوش جان سپردن به سخنان خانواده معظم شهدا را چراغ راهی برای خدمت مطلوب‌تر به مردم این شهر خواند.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیر منطقه دو شهرداری رشت به همراه چند تن از مدیران داخلی صبح امروز دیداری را با مادر شهیدان قناد به عمل آوردند.

مرتضی عاطفی هدف گوش جان سپردن به سخنان خانواده معظم شهدا را چراغ راهی برای خدمت مطلوب تر به مردم این شهر خواند و گفت: بنده و همکاران پرتلاش منطقه دو شهرداری رشت هم قسم شده ایم تاباتمام همت و توان بتوانیم قدم‌های هرچند کوچکی را در راه آبادانی و توسعه این شهر برداریم.

وی خدمت صادقانه را فارغ از هر دسته‌بندی‌هایی، صرفا در جهت خدمت خالصانه به مردم شهر و جلب رضایت خداوند و سپس مردم این شهر عنوان کرد و افزود: مردم شهر رشت مدت‌های مدیدی شاهد چنین حرکات نو و تکاپوی مدیران و مسوولان این شهر نبوده‌اند و اکنون خوشحال هستیم که با همت همه مسوولان موجبات رضایت و توسعه و آبادانی این شهر را فراهم کنیم.

مادر شهیدان نهی قناد نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر و همراهان شهرداری منطقه دو، رسیدگی و سرکشی به پدران و مادران خانواده شهدا را سبب دلگرمی و خشنودی آنان بیان داشت و گفت: باید قدردان از جان گذشتگی شهدا بود زیرا که آرامش اکنون ما را مدیون آنها هستیم.

وی اتفاقات خوبی را که در این شهر در حال رخ دادن است را سبب افتخار و خوشحالی مردم دانست و افزود: دعای ما همواره شامل کسانی است که صادقانه و خالصانه به مردم خدمت می‌کنند و آرزوی توفیق و موفقیت آنها را از خداوند متعال خواهانیم.

شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر