کد خبر: 400307 A

با حضور فرمانده سپاه قدس گیلان؛

ایلنا: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: بازنشستگی در سپاه معنا ندارد چرا که راه پاسداری ادامه دارد و پاسداری مسیری نیست که پایان داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آستارا،در مراسمی که با حضورسردار محمد عبدالله پور و مقامات بلند پایه این شهرستان در سالن اجتماعات سپاه برگزار شد، سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش آرمان به عنوان فرمانده سپاه ناحیه ی این شهرستان معرفی شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ علیزاده فرمانده سابق گفت: رضایت‌مندی مجموعه مدیریتی  شهرستان و نیز پرسنل سپاه آستارا از آقای علیزاده نشان از لیاقت ایشان دارد ولی بازنشستگی ی این کهنه پاسدار انقلاب، ما را بر آن داشته تا شخص دیگری را به جای این عزیز معرفی نماییم.

وی ادامه داد: هر چند بازنشستگی در سپاه معنا ندارد چرا که راه پاسداری ادامه دارد و پاسداری مسیری نیست که پایان داشته باشد، پس بنابراین  ایشان همچنان پاسدار انقلاب باقی خواهند ماند.

سردار محمد عبدالله پور همچنین گفت: سپاه؛ یک مجموعه ی منظم و سازمان یافته است که مأموریت‌های خاصی را دنبال می‌کند و هیچ وقت پیر نمی شود و دائماً در حال تجدید حیات و سرشار از تجربیات فراوان است. 

وی افزود:کاری که نسل جدید سپاه در سوریه انجام می‌دهد، نمونه‌ای از این تجربیات جدید در پاسداری از کشور و انقلاب است.

عبدالله پور در ادامه گفت: قدرت سپاه دائماً در حال افزایش است و به جرأت می‌توان گفت که هم اکنون کشور در دست سپاه است چرا که اکنون اکثر مدیران کشور پاسدار هستند.

وی همچنین گفت: برای اقتدار کشور باید سازمانی مقتدر وجود باشد که الحمدالله هم اکنون سپاه دارای یک همچین قدرت و اقتداری است.

وی افزود: بعضی‌ها فکر می‌کنند که انقلاب اسلامی یک حادثه بود و پس از 22 بهمن 57 انقلاب ما تمام شده است در صورتی که چنین نیست چرا که انقلاب ما مستمر است و این پاسداری تا لحظه‌ای که این پرچم به دست صاحب اصلی  آن نرسد، همچنان ادامه خواهد داشت.

سردار عبدالله پور در همین باره افزود: انقلاب ما زنده است و اتفاقاً چون زنده است، تهدید می شود و تهدیدی که هم اکنون کشور با آن روبروست تهدیدات اقتصادی و فرهنگی است که تهدیداتی بسیار جدی می باشند، پس کار نظامی ی سپاه، یک کار درجه دوم است چرا که الحمدالله کشور دارای ارتشی قوی و مقتدر است که توان مقابله با تهدیدات نظامی را دارد، بنابراین همانطور که عرض کردم ماموریت سپاه خاص است و باید در مقابل این تهدیدات از کشور و انقلاب پاسداری کنند.

وی افزود: انقلاب ما انقلاب مستضعفین بود نه سرمایه‌دارها، پس شایسته نیست که پس از 38 سال در کشور 350 هزار خانوار تحت پوشش کمیته  امداد، بدون مسکن باشند.

گفتنی است که سرهنگ دوم پاسدار جهانبخش آرمان جانشین فرمانده سپاه رضواشهر فرماندهی ناحیه سپاه آستارا را بر عهده گرفت. 

۲۲ بهمن بازنشستگی پوشش سالن اجتماعات سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر