کد خبر: 405679 A

مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد:

ایلنا: مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از گازرسانی به 27 روستای شهرستان لنگرود در هفته دولت خبر داد.

به گزارش ایلنا از لنگرود، جمشید ظهیری گفت: با گازرسانی به این روستاها مجموع روستاهای بالای 20 خانوار برخوردار از گاز به 96 روستا رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: در دولت قبل گازرسانی به 1200 روستا تصویب شد ولی به دلیل عدم تخصیص اعتبار عملیات اجرایی آن انجام نشد.

ظهیری ادامه داد: در گیلان از بند «ق» تبصره دو قانون بودجه 93 بخوبی استفاده شد و با کمک همکاران و پیمانکاران توانمند پروژه‌ها با سرعت زیادی اجرا و به بهره‌برداری رسید و اکنون نیز پروژه‌ها با سرعت بالایی در حال اجراست.

وی یکی از عوامل مهم سرعت پروژه‌ها را  وجود هماهنگی‌های بالا بین دستگاه‌های اجرایی با درایت استاندار محترم اعلام کرد.

در این مراسم اسماعیلی رئیس گاز لنگرود اعلام کرد: با افتتاح گازرسانی به این روستاها در لنگرود که برای اجرای آنها 46 میلیارد ریال هزینه شده است، میزان بهره‌مندی خانوارهای روستایی این شهرستان به 90 درصد رسیده است.

در این مراسم فرماندار لنگرود بیان کرد: در زمان شاه از مردم می‌ترسیدند و خدماتی به مردم نمی‌دادند و همه پول‌ها را در کارخاتجات خارجی سرمایه‌گذاری می‌کردند ولی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و به همت بنیانگذار کبیر انقلاب خدمات گسترده‌ای به مردم داده شده است

سیدرضا جوادپور اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به روستاها شده است که افتتاح 27 روستای لنگرود گوشه‌ای از این توجهات است.

گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر