کد خبر: 407261 A

به همت شهرداری لاهیجان برگزار می‌شود؛

ایلنا: نماینده شهردار لاهیجان در دبیرخانه جشنواره گفت: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ شهریور سال‌جاری برگزار خواهد شد و با ۱۰۰ اجرا در ۷ نقطه شهر به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، نماینده شهردار در دبیرخانه جشنواره و مسئول حراست شهرداری لاهیجان بیان کرد: گروه‌های نمایشی شرکت کننده در جشنواره از ۱۲ استان کشور در ۱۳ شهریور ماه وارد لاهیجان خواهند شد.

بهمن مرتضی‌پور افزود: اعضای دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی شهروند و همکاران شهرداری لاهیجان با فراهم کردن شرایط اسکان مهمانان، آماده استقبال و پذیرایی از هنرمندان ارزنده کشور هستند.

وی گفت: به رسم مهمان‌نوازی پر آوازه مردم لاهیجان، با همه توان در خدمت هنرمندان مدعو هستیم و با توجه به فضای خوب و امکانات مناسب همه مهمانان در هتل فجر اسکان خواهند داشت.

مرتضی‌پور در توضیح انتخاب محل اسکان افزود: هتل فجر لاهیجان که از فضای خوبی برای اسکان و پذیرایی برخوردار است در طول چند سال جشنواره همکاری خوبی با ما داشته و امیدواریم امسال هم مهمانان جشنواره که از ۱۲ استان کشور به این شهر می‌آیند با خاطره‌ای خوش این شهر را ترک کنند.

نماینده شهردار لاهیجان در دبیرخانه جشنواره بیان کرد: این جشنواره از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد و با ۱۰۰ اجرا در ۷ نقطه شهر به نمایش در خواهد آمد که همکاران حراست شهرداری با همکاری نیروی انتظامی نسبت به تأمین فضای مناسب جهت اجرای نمایش تمهیدات لازم را فراهم کرده‌اند.

مرتضی‌پور گفت: امیدواریم که مردم فهیم و فرهیخته لاهیجان که در مهمان‌نوازی شهره هستند با حضور خود در مکان‌های اجرا از هنرمندان و این جشنواره استقبال کنند.

شهرداری شهروند جشنواره تئاتر خیابانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر