کد خبر: 411040 A

ایلنا: فرمانده سپاه ناحیه آستارا از جانمایی 13 پروژه واحد مسکن مددجویی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از آستارا، جهانبخش آرمان ظهر امروز در جریان افتتاح یک باب واحد مسکونی ویژه مددجویان زیرپوشش این شهرستان در روستای قره‌سو بخش لوندویل، با تصریح بر اینکه تاکنون بالغ بر 13 پروژه جانمایی شده است، اظهار کرد: بسیاری از پروژه‌های مربوط به مسکن مددجویی تا مرحله سربندی رسیده‌اند و قرار است در طول هفته دفاع مقدس برخی از این پروژ‌ه‌ها به بهره‌برداری برسند.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا بیان داشت: برای احداث و بهره‌برداری از یک باب واحد مسکن مذکور در روستای قره‌سو بالغ بر 200 میلیون ریال از اعتبارات اختصاصی یافته و 70 میلیون ریال از محل کمک‌های مردمی هزینه شده است.

وی با بیان اینکه پروژه مذکور پس از کلنگ‌زنی در مدت زمان کمتر از 3 ماه به بهره‌برداری رسیده است، بیان کرد: مساحت این یک باب واحد مسکونی 50 متر مربع است.

آرمان، اختصاص سهمیه جدید برای احداث مسکن ویژه مددجویان زیرپوشش آستارا را در دستور کار دانست و افزود: بسیج سازندگی در انجام پروژه‌های عمرانی این شهرستان تاثیرگذار است.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری و مساعدت خیران، شرکت گاز، آب، برق و دیگر مسؤولان دستگاه‌های مربوطه اجرایی آستارا روند احداث واحدهای مسکن مددجویی در این شهرستان سرعت و شتاب گیرد.

بسیج دفاع مقدس مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر