کد خبر: 413513 A

فرماندار آستارا:

فرماندار آستارا بازگشایی مدارس را نویدبخش تلاش برای پیشرفت و توسعه کشور برشمرد.

به گزارش ایلنا از آستارا، سیروس شفقی در آیین بازگشایی مدارس که به شکل نمادین و با حضور مسئولان شهرستان در دبیرستان دخترانه فرندخت این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دانش‌آموزان باید به حقوق خود در کنار تکالیف‌شان از جمله، نظم کلاس، احترام به معلم، درست درس خواندن و احترام به هم کلاسی‌ها، آشنا باشند.

وی افزود: دانش‌آموزان باید از حالا در فکر ساختن آینده خود و ایران اسلامی باشند، زیرا ملت ایران تصمیم قاطع خود را برای ایستادن در قله های علم و دانش گرفته است.

فرماندار آستارا با اشاره به اینکه امروز شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه‌های مختلف علمی هستیم، تصریح کرد: در حال حاضر، ایران اسلامی در نانو تکنولوژی، علوم مهندسی و نظامی حرف اول منطقه را می‌زند و تلاش و جدیت بیشتر در پیمودن مسیر علم و دانش را باید سرلوحه کارمان قرار دهیم.

وی با بیان سخنانی درباره هفته دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: جوانان آن روز در دفاع مقدس جان بر کف و روح اعتماد به نفس دمیدند و سرانجام به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

فرماندار آستارا در پایان بازگشایی مدارس را نویدبخش تلاش برای پیشرفت و توسعه کشور برشمرد و با بیان اینکه امروز افزایش بنیه‌های علمی کشور در گرو همت این عزیزان حاصل می‌شود، اضافه کرد: امیدواریم سخت‌کوشان عرصه تعلیم و تربیت و دانش آموزان عزیز با بینش والای خود به جهت ساختن ایران اسلامی و ایستادن بر قله‌های علم و دانش، موجبات افتخار خود و کشور و سرزمین اسلامی‌مان را میسر گردانند.

اعتماد به نفس ایران اسلامی تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر