کد خبر: 414712 A

معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان خبر داد:

ایلنا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: 3 هزار و 500 گیلانی تاکنون برای حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی نام نویسی کردند.

به گزارش ایلنا از رشت،  محمد احمدی پور امروز در نشست ستاد هماهنگی اربعین حسینی بیان کرد: تا پایان روز چهارشنبه 3 هزار و 415 گیلانی با مراجعه به سامانه‌ اینترنتی سماح برای شرکت در مراسم اربعین حسینی نام نویسی کردند.

وی با بیان اینکه زائران اربعین بدون داشتن روادید به مرزهای کشور مراجعه نکنند،تصریح کرد: براساس مصوبه‌ ستاد مرکزی اربعین مستقر در وزارت کشور تنها افرادی می‌توانند روادید اربعین حسینی کربلای معلی را دریافت و از مرز خارج شوند که در سامانه سماح سازمان حج و زیارت نام نویسی کنند.

جانشین ستاد هماهنگی اربعین حسینی با بیان اینکه حسب تأکیدات وزارت کشور باید برنامه‌ریزی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائرین به نحو مطلوب انجام پذیرد گفت: باتوجه به نزدیک شدن به ماه محرم و صفر جلسات کمیته‌های 8 گانه و شهرستان‌ها بصورت منظم و هر پانزده روز تشکیل می‌شود.

وی همچنین بر اهمیت اطلاع رسانی و آموزش زائران اربعین حسینی تأکید کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا این مراسم عبادی و سیاسی با شکوه تر از سال گذشته برگزار شود.

پیاده روی محرم اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر