کد خبر: 414861 A

فرماندار رودبار:

ایلنا: فرماندار شهرستان رودبار تاکید کرد: نباید در مقابل هنرمندان بود، بلکه می‌بایست در کنار هنرمندان قرار گرفت و با زبان هنر با آنها گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایلنا از رودبار، پیش از ظهر امروز نشست صمیمی هنرمندان، سینماگران و عکاسان شهرستان رودبار با اسماعیل میرغضنفری  برگزار شد.

فرماندار شهرستان رودبار در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع هنرمندان شهرستان رودبار گفت: هنر فراتر از زمین است و هنرمندان همیشه جلوتر از زمان حرکت می‌کنند.

نماینده عالی دولت در رودبار بیان کرد: نگاه هنرمند با نگاه عام کاملا متفاوت است و این چنین است که واژه هنرمند شکل می‌گیرد، بیش از 90 درصد از آگاهی انسان به معنای بینایی آن است.

میرغضنفری با بیان اینکه اگر هنر یک هنرمند برای رسیدن به مطامع دنیا باشد زود از بین خواهد رفت و به بوته فراموشی سپرده خواهد شد بیان داشت: از ابزار هنر می‌توان به خدا هم نزدیک شد چون هنر انسان را استحاله می‌کند.

میرغضنفری خاطرنشان کرد: تمام تلاش من این است که بتوانم در خدمت هنرمندان باشم و هنر همان قدر که ظریف است همانقدر هم می‌تواند اسیب پذیر باشد.

به گزارش ایلنا، در انتهای این دیدار کتاب مجموعه عکس‌های گیلان و چند فیلم سینمایی ماندگار سینمای رودبار از سوی هنرمندان و رئیس انجمن سینمای جوانان رودبار به فرماندار شهرستان به رسم یادبود اهداء شد.

هنر انجمن سینمای جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر