کد خبر: 414887 A

فرماندار رشت مطرح کرد:

فرماندار رشت با بیان اینکه به وجود آوردن احساس امنیت عمومی، از وظایف نیروی انتظامی است گفت: امنیت عمومی یک زیر ساخت مهم برای جذب گردشگر و سرمایه گذار است.

به گزارش ایلنا از رشت، جلسه هم اندیشی روسای ادارات شهرستان رشت به مناسبت هفته ناجا، پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان رشت در  فرمانداری  این شهرستان برگزار شد.

 سید عیسی مهدوی در این جلسه ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و روز آتش‌نشانان گفت : فداکاری همه عزیزان آتش‌نشان و حضور به موقع آنان در حادثه‌ها و بلایا، همیشه مشهود و آشکار است.

وی در ادامه ضمن تبریک ویژه به مسعود کاظمی به عنوان رئیس شورای شهر گفت: امیدوارم آقای کاظمی،  بتوانند موفق و منصور عمل کنند و در حوزه مدیریت شهری نمونه باشند.

مهدوی در ادامه افزود: به وجود آوردن احساس امنیت عمومی، از وظایف نیروی انتظامی است و این یک زیرساخت مهم  برای جذب گردشگر و سرمایه‌گذار است و هم به لحاظ فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی بسیار موثر است .

 فرماندار شهرستان رشت بر لزوم دیدار با خانواده شهدا را در این هفته تاکید داشت و اذعان داشت: حجم بالای کار در این هفته نباید مانع از این مهم شود.

مهدوی همچنین بر لزوم شرکت در سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی تاکید کرد.  

علی وارسته، معاون سیاسی – اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت در ادامه این جلسه، هدف از برگزاری این جلسه را تقدیر از افراد خط مقدم میدان و سروران نیروی انتظامی دانست و افزود: تضعیف نیروی انتظامی باعث خدشه دار شدن امنیت جامعه می شود.

 وی افزود: نیروی انتظامی ما با ارائه برنامه هایی بر اساس عقل و منطق ، چهره‌ای عالی را از ناجا برای همگان ترسیم کرده و خوشبختانه جامعه ما افکاری مثبت به نیروی انتظامی و عملکرد آن دارند.

وی پیروی از نظم را وظیفه همگانی دانست و افزود: عملکرد عالی نیروی انتظامی بر وجود این نظم صحه می گذارد.

 وارسته ادامه داد:  ما همواره مدیون و وام دار شهدا و جانبازان هستیم و کسانی که در نیروی انتظامی کار می کنند به عنوان مجاهدین فی سبیل الله هستند .

وی ایران اسلامی را یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا دانست و افزود: کاهش 16 درصدی سرقت در شهرستان رشت، مبین این ادعاست.

ایران اسلامی جانبازان سرمایه نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر