کد خبر: 416760 A

مدیر اجرایی سرشماری گیلان:

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان گیلان گفت: ثبت‌نام اینترنتی بسیار امن بوده و تا حد زیادی مخارج این امور را نسبت به گذشته کاهش می‌دهد.

به گزارش ایلنا از انزلی، رییس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن در محل فرمانداری حضور یافت و از ستاد سرشماری بازدید کرد.

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان گیلان با بیان اینکه لازم است همه فرمانداران و مدیران گزارش عملکرد خود را ارائه دهند، تاکید کرد: به دلیل آنکه فرمانداری ناظر بر تمام ادارات دولتی است باید کد 12 رقمی تمام ادارات و کارمنداران به فرماندار تحویل و توسط وی به اداره کل ارائه شود.

کیوان محمدی با اشاره به اینکه از مدیرانی که بیشترین درصد ثبت‌نام در اداره خویش را داشته باشند تقدیر به عمل می‌آید، خاطرنشان کرد: به مدیران موفق در این حوزه جوایزی اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به ویژگی‌های ثبت‌نام اینترنتی تصریح کرد: ثبت‌نام اینترنتی بسیار امن بوده و تا حد زیادی مخارج این امور را نسبت به گذشته کاهش می‌دهد.

عبدالصمد صفرنژاد فرماندار شهرستان انزلی نیز در این دیدار اظهار کرد:با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان یقین دارم سرشماری نفوس و مسکن  به شیوه اینترنتی و هم به شیوه حضوری به بهترین شکلی انجام خواهد شد و با تعاملی که بین دستگاه‌های اجرایی وجود دارد امیدواریم بتوانیم رتبه خوبی در استان کسب کنیم.

 

 

استان گیلان سازمان برنامه و بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر