کد خبر: 416774 A

فرمانده انتظامی گیلان:

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس‌های تخصصی ایران اسلامی در منطقه و دنیا حرف برای گفتن دارند، افزود: نگاه پلیس دانش‌محوری و حرفه‌گرایی است.

به گزارش ایلنا از رودبار، سردار محمدرضا میرحیدری عصر امروز در مراسم افتتاح مرکز فرماندهی و کنترل عملیات 110 این شهرستان بیان کرد: پلیس حفظ ارزش‌ها، نظم و امنیت را وظیفه خود می‌داند.

میرحیدری حرکت انقلاب اسلامی برای مهار ناامنی‌های سیاسی، اجتماعی و اخلاقی را با برنامه و پیروزمندانه عنوان کرد.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه امنیت موجب پیشرفت تمام ابعاد کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین هدف شکل‌گیری انقلاب اسلامی آرامش مردم است.

میرحیدری با اشاره به اینکه با وجود تهاجمات دشمنان، پلیس برای به‌روز شدن تلاش می‌کند، تصریح کرد: پلیس در امنیت داخلی نقش کلیدی دارد.

فرمانده انتظامی گیلان خدمت صادقانه را هدف پلیس دانست و اذعان داشت: پلیس برای افزایش سطح رضایت‌مندی مردم تلاش می‌کند.

میرحیدری با بیان اینکه پلیس‌های تخصصی ایران اسلامی در منطقه و دنیا حرف برای گفتن دارند، افزود: نگاه پلیس دانش‌محوری و حرفه‌گرایی است.

وی اظهار کرد: رودبار یکی از شهرستان‌های مهم گیلان است.

میرحیدری بیان کرد: ایران دارای سرمایه‌ای مانند ارتش مقتدر و سپاه جان برکف و نیروهای عظیم مردمی هستیم.

وی با تأکید بر اینکه همه ما باید در دفاع از میهن و ارزش‌های آن در کنار یکدیگر باشیم، افزود: دشمن حتی یک لحظه از ضربه زدن به کشور عقب‌نشینی نمی‌کند.

وی با تصریح بر اینکه افزایش سطح دانش دفاعی حرکت کشور به سمت پیشرفت را بیمه می‌کند، متذکر شد: قوای نظامی باید به بهترین و به‌روزترین تجهیزات مجهز شوند.

میرحیدری تأمین امنیت و مکانیزه کردن نظارت امنیتی ورودی‌های استان را در تأمین امنیت کل گیلان بسیار تاثیرگذار خواند.

ایران ایران اسلامی سرمایه فرمانده انتظامی نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر