کد خبر: 419931 A

معاون فرمانداری شهرستان رشت مطرح کرد:

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت گفت: با توجه به تمدید زمان ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تا 27 مهرماه انتظار می‌رود با مشارکت گسترده مردم نیل به اهداف برنامه‌ریزی، هرچه بیشتر فراهم شود.

به گزارش ایلنا از رشت، منا ابروفراخ معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت، با تاکید بر اهمیت سرشماری نفوس و مسکن گفت: اطلاعات حاصل از سرشماری در برنامه ریزی و مدیریت مطلوب جامعه شهری و روستایی، کلیدی و دارای جایگاهی غیر قابل انکار است.

وی افزود: هم اکنون فاز اینترنتی این طرح مهم و ملی با مشارکت مردم و همکاری نهادها و دستگاه‌های مختلف در سطح شهرستان رشت درحال انجام است و مشارکت حداکثری شهروندان در این پروژه عظیم، نقش به سزایی در افزایش کیفیت نتایج سرشماری و همچنین کاهش هزینه‌های اجرایی آن به عنوان یک شیوه کارآمد، برای ارائه تصویری واقعی از وضعیت کنونی و پیش‌بینی‌های لازم جهت تامین داده های مورد نیاز برای نیل به اهداف توسعه ، خواهد داشت.

این مسئول با توجه به تمدید چند روزه مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری اذعان داشت: با توجه به تمدید زمان ثبت نام اینترنتی تا 27 مهرماه انتظار می رود با مشارکت گسترده مردم شهرستان رشت نیل به اهداف برنامه ریزی، هرچه بیشتر فراهم شود.

شایان ذکر است، با توجه به استقبال پرشور مردم طی روزهای باقی مانده چادرها و مکان‌های رایگان برای اجرای سرشماری در سطح شهرها افزایش یافته است.

جامعه شهری و روستایی کاهش هزینه مسکن برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر