کد خبر: 419966 A

رئیس شورای شهر لاهیجان عنوان کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: کاهش زباله‌هایی که در ایام خاص در شهر مشاهده می‌شود نیازمند فرهنگ‌سازی است.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، حسینعلی خدایگانی پیش از ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر ، تنظیف معابر را حاصل تلاش شبانه‌روزی پرسنل شهرداری لاهیجان ذکر کرد و بیان داشت: کاهش زباله‌هایی که در ایام خاص در شهر مشاهده می‌شود نیازمند فرهنگ‌سازی است.

خدایگانی اذعان داشت: مردم، نهادها، ارگان‌ها، مؤسسات به‌ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد برای برطرف کردن مشکل زیست‌محیطی دست به دست هم داده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان تصریح کرد: مردم و نهادهای مختلف مذکور با فرهنگ‌سازی عمومی توانستند معضل زباله شهر لاهیجان را کاهش دهند.

وی به سرویس مدارس اشاره کرد و افزود: برخی از رانندگان که در بخش سرویس مدارس فعالیت دارند مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نمی‌کنند.

خدایگانی برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه فعالان حوزه سرویس مدارس را ضرورت دانست و افزود: هماهنگی سازمان حمل و نقل با مدیریت راهور شهرستان‌لاهیجان برای برگزاری دوره‌های آموزشی مذکور مهم است.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان با بیان اینکه افراد مسئولیت حفظ جان فرزندان ما را به‌ عهده دارند، افزود: رعایت مقررات رانندگی انتظار عمومی از رانندگان سرویس‌های مدارس است.

زباله سازمان حمل و نقل شورای اسلامی شهر فرهنگ سازی لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر