کد خبر: 419979 A

رئیس اداره ورزش و جوانان رودبار خبر داد:

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار از برگزاری بیش از 26 برنامه و مسابقه ورزشی در سطح شهرستان رودبار به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش ایلنا از رودبار، فاضل بازیار درباره برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: 26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده که امسال هم با توجه به اهمیت و ترویج ورزش در بین نوجوانان و جوانان و تشویق خانواده ها به امر ورزش برنامه ها و مسابقات متنوعی در سطوح مختلف در جای جای شهرستان رودبار و در سطح باشگاه ها تدارک دیده شده که این برنامه ها تاکنون کم سابقه بوده است. 

بازیار در خصوص این برنامه‌ها و مسابقات بیان داشت: از جمله برنامه‌های این هفته دیدار هیات‌های ورزشی با فرماندار و امام جمعه شهرستان، برگزاری مسابقات ورزشی شامل مسابقه تکواندو پسران، فوتبال‌دستی،بیلیارد،ژیمناستیک،شطرنج،ایروبیک‌دختران، آمادگی‌جسمانی‌بانوان،کاراته، کشتی پسران،  فوتسال دانش آموزان دختر، پیاده‌روی خانوادگی، دارت، طناب‌کشی‌بانوان، پرس‌سینه آقایان، تنیس روی میز و کیک بوکسینگ دختران است. 

بازیار اذعان داشت: علاوه بر برگزاری این مسابقات برنامه‌هایی مانند کلاس آموزش تغذیه سالم ویژه ورزشکاران با شعار ورزش، نشاط و تندرستی، کلاس‌آموزشی تاثیر ورزش بر پیشگیری از اعتیاد در رودبار برگرار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار تصریح کرد: تقدیر از ورزشکار برتر شهرستان رودبار، حضور جامعه ورزشی شهرستان در نماز جمعه و نصب بنر و بروشور در سطح میادین شهرستان از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار است.

اداره ورزش و جوانان جامعه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فوتبال آمادگی جسمانی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر