کد خبر: 422132 A

فرماندار صومعه سرا خبر داد:

فرماندار صومعه سرا از برگزاری همایش تخصصی پدافند سایبری با همکاری نیروی انتظامی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل خبر داد.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، حسین اسمعیل‌پور  در گفت و گویی با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل در جهت حفظ دستاورهای نظام، اظهار کرد: پدافند غیرعامل مقوله‌ای مهم و حساس در دنیای امروز است که در کشور ما نیز با توجه به موقعیت خاص و استراتژیک از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی افزود: تقویت این بعد موجب مصونیت جامعه در برابر نفوذ دشمنان می‌شود و باید تدابیر لازم برای این موضوع با تلاش ادارات اتخاذ شود.

فرماندارا صومعه‌سرا با اشاره به برخی برنامه‌های هفته‌پدافند غیرعامل در این شهرستان،گفت: برگزاری همایش تخصصی پدافند سایبری با همکاری نیروی انتظامی برای دهیاران شهرستان از شاخص‌ترین برنامه های این هفته است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره های اموزشی و آشنایی با مفهوم صحیح پدافند غیرعامل و حوزه های فعالیتی آن برای همه دستگاه های به ویژه دستگاه های خدمات و امداد و نجات ضروری است.

اسماعیل پور در ادامه  مانور قطع آب و برق، اطفای حریق، مانور نانوایی‌های دوگانه سوز، امداد و نجات، رزمایش صبحگاهی، برپایی نمایشگاه عکس خیابانی از دیگر برنامه‌های هفته پدافند غیرعامل شهرستان صومعه سرا اعلام کرد.

وی با بیان اینکه هفته پدافند غیرعامل از دوم آبان آغاز شده است، تصریح کرد: تلاش شده تا در تدوین برنامه‌های این هفته شعارامسال با عنوان‌مصون‌سازی و پایداری‌کشور با اقدام و عمل به پدافند غیرعامل مورد توجه قرار گیرد.

امداد و نجات برق جامعه شاخص نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر