کد خبر: 422144 A

فرماندار شفت خبر داد:

فرماندار شفت با بیان اینکه بیش از 50 درصد مردم شفت درسرشماری اینترنتی شرکت کردند افزود: شهرستان شفت در این زمینه رتبه هشتم را در گیلان به خود اختصاص داد.

به گزارش ایلنا از شفت، محمدرضا محسنی ظهر امروز در جریان حضور در انتخابات شورای دانش‌آموزی مدرسه دخترانه 17 شهریور این شهرستان با بیان اینکه یکی از وظایف دولت برگزاری انتخابات است افزود: امروز شما دانش‌آموزان در حال آموزش و تمرین این کار بزرگ هستید تا در آینده اداره نظام مدیریتی کشور را در حوزه‌های مختلف مانند برگزاری انتخابات به شایستگی برعهده بگیرید.

وی با بیان اینکه استمرار و مشارکت دانش‌آموزان در اینگونه انتخابات به پرورش نیروهای کاربلد و زبده کمک خواهد کرد، افزود : شما آینده سازان در حال انجام کاری بزرگ هستید.

محسنی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در کشور در حال برگزاری است، اظهار داشت: سرشماری اینترنتی در 27 آبان به پایان رسید و بیش از 50 درصد مردم شفت در آن مشارکت کرده اند.

فرماندار شفت با بیان اینکه شهرستان شفت در مرحله اول سرشماری رتبه هشتم را در گیلان به دست آورد تصریح کرد : امیدوارم با کمک شما دانش آموزان ما درمرحله دوم سرشماری که به صورت حضوری در حال برگزاری است بتوانیم رتبه نخست استان را کسب کنیم.

رییس آموزش و پرورش شفت نیز با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات شورای دانش آموزی در سراسر کشور افزود: این موضوع تبدیل به یک رویداد ملی شده است .

وی با بیان اینکه این  انتخابات مسئولیت پذیری دانش آموزان را افزایش خواهد داد افزود: منتخبین در جلسه انجمن اولیا و مربیان مدارس شرکت و مطالبات دانش آموزان را مطرح می کنند.

سالار نجفی با بیان اینکه برگزیدگان نهایی انتخابات دانش‌آموزی در شفت در شورای مرکزی استان حضور می یابند افزود: یکی از دانش‌آموزان شفتی در دوره گذشته توانست با طی این مراحل وارد مجلس دانش آموزی کشور شود.

آموزش و پرورش حضور در انتخابات دولت مدرسه شهرستان شفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر