کد خبر: 423805 A

رئیس اداره ورزش و جوانان رشت خبر داد:

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت از راه اندازی دوچرخه سواری همگانی و خانوادگی در شهرستان رشت خبر داد .

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان‌رشت اظهارکرد: هفته تربیت‌بدنی فرصت خوبی است تا توجه ویژه ای به فعالیت های ورزشی به ویژه در مناطق محروم داشته باشیم.

شاه‌محمدی بیان کرد: ورزشکاران پارالمپیک با موفقیت خود ثابت کردند علیرغم محدودیت‌های جسمی با تلاش و پشتکار چیزی برای موفقیت کم ندارند.

وی با بیان اینکه رسول آتش‌افروز و صادق حسنی عضو تیم ملی فوتبال 7 نفره نایب قهرمان شدند، اضافه کرد: محمدرضا شاددل مربی فوتبال 5 نفره نابینایان نیز مقام دوم را کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان، از زحمات رئیس هیات جانبازان و معلولین استان و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در کسب افتخارات ورزشکاران پارالمپیک تشکر و قدردانی کرد و افزود: از مسئولان و نمایندگان مجلس می‌خواهیم با حمایت از جامعه‌ورزش شرایط تکرار این موفقیت های ملی و بین‌المللی را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه 41 هیات ورزشی در سطح شهرستان رشت متشکل از 5 بخش کوچصفهان، خمام، سنگر، لشت نشاء و خشکبیجار تشکیل شده است، اضافه کرد: تعداد 31 هیات ورزشی فعال هستند.

شاه محمدی، از راه‌اندازی دوچرخه‌سواری همگانی و خانوادگی در شهرستان رشت خبر داد و گفت: این حرکت با همکاری هیات دوچرخه سواری شهرستان رشت اجرا می‌شود و در مرحله اول پارک دانشجو رشت بعنوان پایلوت در نظر گرفته شده است.

وی به اجرای پیست دوچرخه سواری در شهرستان رشت برای حرکت منحصربفرد دوچرخه، تاکید کرد: با شهرداری منطقه 4 مذاکراتی صورت گرفته تا مسیر مجزای برای حرکت دوچرخه سواران طراحی و اجرا شود.

اداره ورزش و جوانان جامعه دوچرخه سواری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نابینایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر