کد خبر: 424037 A

قائم مقام شهردار لاهیجان خبر داد:

قائم مقام شهردار لاهیجان از اعلام نتایج فراخوان طراحی المان شهری را خبر داد.

به گزارش‌ایلنا از لاهیجان، علیرضا گنجه خسروی قائم‌مقام شهردار لاهیجان اذعان داشت: طراحی و اجرای المان‌هایی متناسب با فرهنگ، اقلیم و روح شهر، یکی از وظایف شهرداری هاست که جهت نصب در میادین و مناطق پر تردد و شاهراه های حیاتی شهر در نظر گرفته می شود.

خسروی افزود: از این رو شهرداری لاهیجان جهت بهره‌مندی از طراحان بومی و محلی، اقدام به اعلام فراخوان در خصوص طراحی المان برای چند مکان مشخص کرد که آثار در قالب طراح های سه بعدی و ماکت به این شهرداری ارائه شدند.

وی تصریح کرد: هیات داوران در چند مرحله آثار رسیده را مورد بررسی قرار دادند و از میان آنها سه طرح به مرحله داوری رسیدند که در نهایت در بخش طراحی برای پله های ورودی آبشار هیچکدام از طرح ها نتوانستند مقام اول و دوم را کسب کنند و طرح سه بعدی و ماکت علیرضا ولی‌پور با موضوع حفاظت محیط زیست توانست با کسب مقام سوم جایزه و لوح تقدیر این بخش را به خود اختصاص دهد.

قائم مقام شهردار لاهیجان اذعان داشت: همچنین دو طرح دیگر از میان طرح ها شامل طرح المان با موضوع ساختن و به وجود آوردن خویش با تحصیل علم و دانش و همنطور طرح  پرندگان بومی در حال پرواز مناسب برای ساخت و اجرا در سایر نقاط شهریمی باشد که به شرط ارائه دیتایل اجرا از طرف طراح، برگزیده و جوایزی معادل رتبه سوم به آنها تعلق خواهد گرفت.

پرندگان شهرداری علم و دانش فراخوان لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر