کد خبر: 425037 A

فرماندار رودسر تاکید کرد:

فرماندار رودسر، جایگاه ممتاز شهرستان را در سه موضوع مهم کشاورزی،گردشگری، علمی و آموزش مورد تأکید قرار داد.

به گزارش‌ایلنا از رودسر، فرماندار رودسر جایگاه ممتاز شهرستان را در سه موضوع مهم کشاورزی، گردشگری و علمی و آموزش مورد تأکید قرار داد و گفت: درحوزه کشاورزی و در تولید بخش قابل توجهی از محصولات رتبه خوبی را در سطح استان و کشور داریم در برخی از محصولات رتبه اول کشوری را دارا هستیم که می‌توانیم درخصوص فرآوری تولیدات و صادرات محصولات هم زمینه ایجاد اشتغال و هم زمینه توسعه اقتصاد شهرستان را ارتقاء بخشید.

امیرجانبازی رودسری دیگر ظرفیت شهرستان را در حوزه گردشگری دانست و اضافه کرد: شهرستان با داشتن ساحلی زیبا،کوهستان و طبیعت بکر سالانه‌ پذیرای خیل عظیمی ازمسافران و گردشگران است که این امر باعث رونق اقتصادی منطقه است.

وی در ادامه به ظرفیت‌های علمی و آموزشی شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: باید با مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح از ظرفیت‌های موجود در سطح شهرستان به نحو احسن استفاده کرد و با همه توان در جهت توسعه و پیشرفت گام برداشت.

فرماندار رودسر درخصوص اقدامات انجام شده در حوزه مباحث عمران شهرستان خاطر نشان کرد: در حوزه عمران، شهرستان بهره‌مندی از آسفالت راه‌های روستایی، آب شرب روستایی و گاز رسانی از وضعیت مطلوبی برخوردار است و باید سعی کنیم تا جایگاه شهرستان به سه شهرستان اول در استان ارتقاء یابد.

وی در خصوص ورود سرمایه گذار به شهرستان گفت: باید به طریقی برنامه ریزی و امکانات مناسب را فراهم کرد که سرمایه گذار با خیال راحت برای سرمایه‌گذاری به شهرستان وارد شود و این می‌تواند در توسعه اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان نقش بسزایی داشته باشد.

فرماندار شهرستان رودسر به جایگاه دانشگاه و نقش دانشجو در جامعه اشاره کرد و افزود: روابط دانشجو با دانشگاه باید بر اساس رعایت اصول و احترام متقابل باشد و تمام تلاش و اهتمام اساتید دانشگاه باید در جهت تعلیم و تربیت درست و صحیح دانشجویان باشد چرا که آنها به عنوان آینده‌سازان کشور نقش بسزایی در آینده کشور خواهند داشت.

اقتصاد دانشجو صنعت کشاورزی گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر