کد خبر: 428875 A

رئیس کل دادگستری گیلان:

رئیس‌کل دادگستری گیلان به همراه معاون قضایی و تنی چند از مدیران اداری دستگاه قضایی استان بطور سرزده از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فومن بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت،  احمد سیاوش‌پور به همراه معاون قضایی و تنی چند از مدیران اداری دستگاه قضایی بطور سرزده از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فومن بازدید کرد.

رئیس کل دادگستری گیلان در جمع صمیمی قضات و کارکنان این حوزه قضایی، شهرستان فومن را یکی از شهرستان‌های مذهبی استان و متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: وجود افراد شاخصی چون مرحوم آیت الله بهجت (ره) قطعا  در اخلاق و رفتار و دینداری مردم تاثیرگذار بوده است.

رئیس شورای قضایی استان  با اعلام اینکه دادگستری فومن  یکی از بهترین دادگستری های استان بوده و از حیث سلامت نیروی انسانی، خدمت به مردم و کیفیت و کمیت کار همواره نمونه بوده است، خاطر نشان کرد: خدمت به مردم  و رضایت آنان، رضایت  پروردگار را نیز در پی خواهد داشت.

وی  دستگاه قضایی را از مهم ترین ارکان جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: قضاوت و عدالت محوری ترین پایگاه است و کارکنان دستگاه قضایی  که افتخار خدمت صادقانه در این جایگاه را دارند از خیر و برکت و ثمرات آن برخوردار خواهند بود.

این مقام ارشد قضایی اظهار داشت: عملکرد حوزه قضایی فومن مثبت بوده و باید سعی شود تا  نواقص اندک موجود نیز بر طرف شده و شهرستان فومن رتبه اول خدمتگزاری در استان را کسب کند.

وی  در خصوص ارزشیابی قضایی و اداری  کارکنان دادگستری های استان  گفت: در این زمینه بر اساس اصول و مبنا  رفتار شده  و با دقت و  بدون کوچکترین  تبعیضی  اقدامات لازم انجام خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان تهدیدها وآسیب های فرهنگی و اخلاقی را  از معضلات جامعه امروز  ذکر کردو  افزود: متاسفانه امروز شاهد آن هستیم که شبکه های ماهواره ایی و فضای مجازی حجب و حیای اجتماعی را خدشه دار کرده است.

رئیس شورای قضایی‌استان با بیان اینکه آسیب‌ها و تهدیدهای امروز با گذشته تفاوت بسیاری‌کرده است  ابراز داشت: هیچ کس از انحراف و لغزش مصون نیست و باید با مراقبت و هوشیاری خود را از هر خطایی حفظ کنیم.

انقلاب دستگاه قضایی معاون نیروی انسانی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر