کد خبر: 429512 A

به میزبانی شهرک صنعتی گیلان؛

مدیر امور مالی و ذیحسابی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: با توجه به قابلیت‌های استان گیلان می‌بایست به دنبال جذب سرمایه‌گذاران صنعتی باشیم.

 به گزارش ایلنا از رشت، کارگروه  مدیران مالی و ذیحسابان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با حضور شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌های اردبیل، یزد، هرمزگان، همدان و مدیر امور مالی و مجامع و ذیحسابی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گیلان برگزار شد.

مدیر امور مالی و مجامع و ذیحسابی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در خصوص وضعیت صنعت در استان گیلان بیان داشت: با توجه به وی‍‍ژگی‌ها و قابلیت‌هایی که استان گیلان دارد، می‌بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم، این در حالی است که صنعتگر مورد حمایت همه جانبه مسئولان استانی قرار گیرد و در حال حاضر صنایع کوچک بهترین و زود بازده ترین راه حل برای احیای صنعت است.

وی درخصوص این کارگروه بیان داشت: آشنایی با قوانین جدید و رفع نقایص و مطرح کردن دغدغه‌های مالی و ایجاد راه حل های مناسب هدف اصلی این جلسه بود .                                                                        

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان ضمن تقدیر و تشکر از حضور و زحمات مدیران امور مالی و ذیحسابی در خصوص وضعیت صنایع‌کوچک در استان بیان داشت: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید توانستیم در طی سال جاری تعدادی از واحد های راکد مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را فعال کنیم.                     

طهمورث لاهوتی اشکوری با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطرنشان کرد: دلسوزی برای صنعت استان بسیار شایسته و مهم است، ضمن اینکه حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می‌تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه شود که صنایع کوچک بهترین راه حل برای تحقق این امر است.

استان گیلان ایران سرمایه گذاران صنایع کوچک سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر