کد خبر: 429847 A

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود خبر داد:

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود از برگزاری 70 برنامه متنوع فرهنگی، بصیرتی،تربیتی، اقتصاد مقاومتی و ورزشی در حوزه و پایگاه‌های مقاومت شهرستان لنگرود خبر داد.

به گزارش ایلنا از لنگرود، سید حبیب حسینی صبح امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: هوشمندی، ذکاوت و ژرف‌اندیشی امام(ره) در تضمین انقلاب اسلامی و تداوم آن و بیمه کردن در برابر فتنه‌های شیاطین و استکبار جهانی موجب شد تا ایشان در 5 آذر سال 58 فرمان تشکیل بسیج را صادر کند و فرمودند مملکتی که 20 میلیون جوان دارد باید 20 میلیون ارتشی داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود اذعان داشت: بسیج بازوی قدرتمند انقلاب اسلامی بوده که همواره در تمام عرصه‌ها کنار مردم و مسؤولان حضور دارد و هر جا احساس تکلیف کند به وظیفه انسانی و انقلابی خود عمل می‌کند.

حسینی  به تعبیر مقام معظم رهبری، بسیج را مجموعه‌ای از پاک‌ترین انسان‌ها، فداکارترین و آماده‌ترین جوانان کشور دانست و افزود: بسیج در راه اهداف عالی این ملت و برای کمال و خوشبختی کشور تلاش می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود بسیج را بازوی توانمند انقلاب اسلامی خواند و بیان داشت: صفا و خلوص، بصیرت و آگاهی، شادابی و نشاط و امیدواری، نظم و انضباط، ایثارگری و شهادت‌طلبی، مردمی بودن و ولایت‌پذیری بسیج بی‌نظیر است.

حسینی خاطرنشان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس 85 هزار بسیجی شهید تقدیم انقلاب شد و امروز تفکر، اندیشه و منظومه فکری بسیج در همه اقشار مردم و جامعه مانند دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان، فرهنگیان، کارگران، ورزشکاران، هنرمندان و ... شکل گرفته و هر روز شکوفاتر می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود به پیشرفت‌های امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: با توجه به همه دشمنی‌ها و کارشکنی‌های استکبار جهانی موفقیت‌های به دست آمده ایران در زمینه‌های علوم هسته‌ای، نانو، پزشکی، نظامی، فرهنگی و اعتقادی جز با تفکر و روحیه بسیجی امکانپذیر نبوده است.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود  از برگزاری 70 برنامه متنوع فرهنگی، بصیرتی،تربیتی، اقتصاد مقاومتی و ورزشی در حوزه و پایگاه‌های مقاومت شهرستان لنگرود خبر داد و گفت: برگزاری 6 یادواره محلات و قشری، یادواره شهدای فرهنگی و یادواره شهید آبرو محله در روستای گالشکلام. گلباران مزار شهدا و دیدار با ائمه جمعه از جمله برنامه‌ها است.

حسینی افتتاح 20 واحد مسکن محرومان و طرح‌های اقتصاد مقاومتی، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، اجتماع بزرگ بسیجیان، نشست‌های بصیرتی و تربیتی، اکران فیلم یتیم‌خانه ایران و ... را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در لنگرود برشمرد.

اقتصاد مقاومتی بسیج مسکن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر