کد خبر: 429848 A

علیرضا قانع:

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت فضای حاکم در کربلا را بسیار معنوی دانست و گفت: نیروهای خدماتی، فرهنگی و هنری حال و هوای خاصی ایجاد کرده اند و هر کسی سعی دارد تا به نوبه خودش خدمتی ارائه دهد.

به گزارش ایلنا از رشت، علیرضا قانع اظهار داشت: فضای خاصی در شهر کربلا و بین خدام اعزامی با کاروان شهرداری رشت وجود دارد و همه با نیت حسینی و با عشق مشغول فعالیت در کربلا هستند.

قانع با تاکید بر اینکه اقدامات انجام گرفته در راستای خدمتگزاری و به دور از سیاسی کاری است افزود: نیروهای خدماتی، فرهنگی و هنری حال و هوای خاصی ایجاد کرده اند و هر کسی سعی دارد تا به نوبه خودش خدمتی ارائه دهد.

قانع به اقدامات فرهنگی در کربلا اشاره کرد و گفت: موکب فرهنگی شهرداری رشت با تلاش هنرمندان ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود: اجرای نمایش، برپایی نمایشگاه حرم امام رضا (ع)، نقاشی کودک و اهدای هدایای فرهنگی ازجمله اقداماتی است که در این موکب انجام می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به استقرار نیروهای خدمات شهری، فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت:در جلسه ای که با حضور معاون استاندار کربلا و معاون خدمات شهری شهرداری کربلا و مسئولان خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین کشور برگزار شد مقرر شد تا شهرداری کلانشهر رشت در زمینه مدیریت شهری منطقه ۴ کربلا در محدوده های ورودی کربلا از سمت نجف، شارع عباس، سید جوده، خیابان های منتهی به بیمارستان الکفیل حضور گسترده و فعال داشته باشد.

قانع ادامه داد: خودروهای آتش نشانی و آمبولانس نیز محدوده‌های شارع روتین، شارع شهدا، شارع قزوینی ها و پاسگاه مخیم را پوشش خواهند داد.

رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت در پایان با ابراز تاسف نسبت به برخی فضا سازی ها گفت: متاسفانه برخی افراد سعی در زیر سوال بردن این اقدامات معنوی دارند در حالیکه شرایط حاکم در کربلا متفاوت است و افراد با خلوص نیت سعی دارند به نوبه خودشان کاری برای سید و سالار شهدا انجام دهند که امیدوارم این اقدامات فدای کشمکش های سیاسی نشود.

عشق فرهنگی و هنری کربلا نقاشی شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر