کد خبر: 435251 A

با حضور فرماندار لاهیجان برگزار شد؛

اولین همایش و کارگاه آموزشی دو روزه مصرف بهینه و ایمن گاز با جذب سفیران انرژی و همیاران با شرکت 300 نفر علاقه مند در لاهیجان آغاز شده است.

به گزارش ایلنا از لاهیجان، سیدمحمد احمدی در همایش و کارگاه آموزشی مصرف بهینه و ایمن گاز افزود: آمارهایی که در کشور ما در زمینه مصرف آب، برق و گاز به عنوان انرژی وجود دارد آمارهای خوبی نیست که باید در این رابطه در اصلاح تفکر و شیوه های مصرف تجدید نظر صورت گیرد و به شرط انجام نقش مدیران، امور در این بخش به مردم و بخش خصوصی واگذار شود .

فرماندار لاهیجان با اشاره به اینکه نباید به دلیل داشتن منابع عظیم زیر زمینی مصرف کننده صرف باشیم اظهارداشت: باید به نقشه راهی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب برای صرفه جویی در اصلاح الگوهای مصرف انرژی ارایه داده است توجه کنیم تا با اقتصاد مقاومتی، پویا و با نشاط توانایی اقتصادی بالایی داشته باشیم و اقتصاد ما در هنگام بحران ها متزلزل نشود.

وی با اشاره به اینکه با همدلی و همزبانی خدمات شایسته ای توسط ادارات خدمت رسان نظیر ادارات آب ،برق و گاز به مردم شهرستان لاهیجان ارایه می شود و ادارات این شهرستان عملکرد خوبی دارند افزود: گاز رسانی به 110روستای شهرستان لاهیجان طی سه سال دولت تدبیر و امید انجام شده است که قبل از آن به 70 روستای این شهرستان گازرسانی شده بود.

اولین همایش و کارگاه آموزشی دو روزه مصرف بهینه و ایمن گاز با جذب سفیران انرژی و همیاران از دیروز با شرکت 300 نفر علاقه مند در لاهیجان آغاز شده است.

انرژی بخش خصوصی فرماندار گاز لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر