کد خبر: 443880 A

با حکم مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب گیلان؛

با حکم مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب گیلان، قائم مقام و معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان منصوب شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، حسینی رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه معاونت مهندسی و توسعه این شرکت با تبریک سالگرد تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب اظهارکرد: امروزه کار در شرکت آب و فاضلاب تخصصی‌تر شده و همکاری و هم افزایی بیشتر از گذشته باید وجود داشته باشد.

وی با اشاره به توان تخصصی کارکنان آبفای گیلان افزود: انتظار من از کارکنان شرکت همکاری بیشتر و در کنارهم بودن بیشتر است برای اینکه بتوانیم رسالت خود را در شرکت به بهترین شکل ممکن به انجام رسانیم.

حسینی با معرفی نیزه باز به عنوان قائم مقام شرکت و غیاثی به عنوان معاون مهندسی و توسعه شرکت اظهار امیدواری کرد: شرکت هم در زمینه پروژه‌های اجرایی و هم در سایر زمینه‌ها با سرعت بیشتر به کارهای خود ادامه دهد.

 نیزه باز به عنوان معاون سابق مهندسی و توسعه و قائم مقام فعلی شرکت سخنانی ارائه نمود و در پایان  غیاثی  به عنوان معاونت مهندسی و توسعه جدید شرکت هم با آرزوی توفیق روزافزون برای همه همکاران خود در این حوزه با توجه به توان و انرژی معاونت مهندسی و توسعه آبفای گیلان اظهار آمادگی این معاونت را برای شتاب بخشی به بخش های مربوط اعلام کرد.

استان گیلان انرژی مراسم تودیع و معارفه معاون مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر