کد خبر: 443889 A

در جاده شهرک صنعتی رخ داد؛

معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: یک دستگاه خودرو پس از خارج شدن از مسیر خود و واژگونی در حاشیه جاده شهرک صنعتی متوقف و باعث محبوس شدن راننده شد.

به گزارش ایلنا از رشت، گزارش حادثه واژگونی خودرو سواری به مرکز ستاد فرماندهی۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۴ آتش‌نشان به همراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل حادثه واقع در جاده لاکان –بعد از پاسگاه – جاده شهرک صنعتی اعزام شد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت  گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد، یک دستگاه خودروی سواری بعللی از مسیر خود خارج و پس از واژگونی در حاشیه سمت چپ جاده متوقف شده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه قبل از رسیدن تیم اعزامی به محل حادثه، راننده با کمک رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو خارج شده بود، افزود: آتش‌نشانان سریعا نسبت به ایمن‌سازی محل حادثه و خودرو جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و تصادفات بعدی اقدام کردند.

مومنی با بیان اینکه در این حادثه راننده دچار صدمات جزیی شده بود افزود: آتش‌نشانان پس از تثبیت خودرو و تحویل آن به عوامل نیروی انتظامی و جرثقیل به آشیانه بازگشتند.

آتش نشانی جاده سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر