کد خبر: 444158 A

فرماندار لنگرود خبر داد:

فرماندار لنگرود گفت: ۱۵۰ پروژه عام‌المنفعه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در دهه فجر در شهرستان لنگرود به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لنگرود،سید رضا جوادپور عصر امروز در نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستان لنگرود اظهارداشت: ۱۵۰ پروژه عام المنفعه با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان برای بهره مندی بیش از ۱۰ هزار خانوار افتتاح خواهد شد.

فرماندار لنگرود افزود :علاوه بر بهره برداری از پروژهای مذکور برنامه‌‌های متنوع فرهنگی وشاد در این دهه در نظرگرفته شده است.

جواد پور با اشاره به اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تلنگری است به دشمنان است بیان داشت: ملت ایران از اسلام، امام ،قانون اساسی و دستاوردهای خون شهدا و ارزشهایی انقلابی خود حفاظت و صیانت خواهد کرد.

 فرماندار لنگرود با تا کید بر حضور پر شور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن برای نظام جمهوری اسلامی است که علیه حکومت استبدادی و سلطنتی وابسته به غرب قیام کرد و راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن پاسخ مثبت به امام اندیشه‌ها و آرمان‌های امام راحل است.

  وی با تاکید بر خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم و اینکه دهه فجر وابسته به یک نهاد نیست افزود: جشن‌های انقلاب اسلامی مردمی برگزار می‌شود که این مورد تاکید مقام معظم رهبری دولت و خود مردم است.

در ادامه فرمانده سپاه پاسداران شهرستان لنگرود به دستاوردهایی انقلاب اسلامی و توطئه‌های دشمنان کینه‌توز علیه انقلاب  اشاره کرد و بیان داشت: این نظام بیمه است و ملت ایران  ولایت مداری و بصیرت مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن به جهانیان نشان داده خواهد شد .

دهه فجر لنگرود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر