کد خبر: 448054 A

فرماندار بندرانزلی:

فرماندار بندرانزلی بیان کرد: باید از لاک شعار بیرون بیاییم و انزلی را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندر انزلی، عبدالصمد صفرنژاد فرماندار بندرانزلی با بیان این مطلب که اگر در بحث آزادسازی سواحل سرعت عمل نداشته باشیم در آینده‌ای نزدیک این مسئله به یک فاجعه غیر قابل حل تبدیل خواهد شد، یادآور شد: وقتی کار به این مهمی قرار است صورت بگیرد طبیعی است که مشکلاتی سر راه باشد ولی ما بر اساس قانون و دستورالعمل‌های موجود عمل خواهیم کرد.
 
وی همچنین استقبال مردم از اجرای این طرح در سال اول اجرای آن را باور نکردنی توصیف کرد و بازخوردهای مثبت مردم را سبب اجرای مجدد این طرح دانست.

فرماندار بندرانزلی شرایط انزلی و سواحل آن را با توجه به وجود 48 کیلومتر خط ساحلی که 27 کیلومتر آن قابل شنا کردن است و کوتاه‌ترین فاصله جاده ترانزیتی با خط ساحلی را داراست متفاوت از شرایط سایر شهرهای استان دانست و ضمن تاکید بر ضرورت احساس مسئولیت، شانه خالی کردن مسئولان از انجام وظایف خود را خیانت به مردم عنوان کرد و افزود: باید از لاک شعار بیرون بیاییم و انزلی را به جایگاه اصلی‌اش برسانیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه زمان فعلی را بهترین زمان برای انجام این طرح دانست و ضمن اعلام آمادگی کامل فرمانداری در جهت آزادسازی سواحل و حمایت استاندار محترم خاطرنشان کرد : بندرانزلی طاووس زیبای گیلان است و ما برای حفاظت از این زیبایی تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

در پایان این جلسه سایر اعضای ستاد به ارائه گزارش از اجرای مصوبات گذشته پرداختند و مقرر شد بازدید فوری از سواحل در دستور کار قرار گیرد و اجرای طرح آزادسازی سواحل در اولین فرصت عملیاتی شود.

دولت روابط عمومی فرماندار بندر انزلی استقبال مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر