کد خبر: 448207 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: ظرفیت های ارزشمند تولیدی و صادراتی صنایع مستقر در شهرک صنعتی لاهیجان در حوزه صنایع غذایی، دارای ارزش ملی و فراملی است.

به گزارش ایلنا از رشت،  طهمورث لاهوتی اشکوری در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی لاهیجان، تصریح کرد: تاکنون با واگذاری 12 هکتار عرصه زمین صنعتی از مجموع 18 هکتار اراضی در اختیار در این شهرک صنعتی، 41 واحد صنعتی استقرار یافته اند که از این تعداد20 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 590 میلیارد ریال با ایجاد اشتغال مستقیم برای 820 نفر، در حال بهره برداری هستند..

لاهوتی اشکوری با اشاره به تأمین زیرساخت‌های اساسی در شهرک صنعتی لاهیجان گفت: ساخت و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب صنعتی، تأمین خطوط شبکه روشنایی داخلی شهرک، تأمین آب و شبکه داخلی آب شهرک، بهره برداری از منبع هوایی 50 مترمکعبی و 200مترمکعبی بتنی، شبکه داخلی مخابرات، تأمین گاز، شبکه هدایت و جمع آوری آب های سطحی و فاضلاب، خطوط 20 کیلو ولت برق داخلی، شبکه معابر و محوطه سازی و فضای سبز، تجهیز شهرک به خودرو و آشیانه اطفاء حریق از زیرساخت های مهم اجراء شده در این شهرک است.

وی محور اساسی فعالیت‌های شرکت شهرک های صنعتی را ایجاد زیرساخت‌های مطلوب و استاندارد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی عنوان کرد و افزود: پیگیری در روند استقرار و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی فعال و پویا در عرصه فرآیند تولید و اشتغال، از دیگر محورهای مهم کاری شرکت شهرک های صنعتی است.

لاهوتی اشکوری در ادامه خاطر نشان کرد: شهرک صنعتی لاهیجان یکی از شهرک های صنعتی نمونه کشور در ایجاد تمامی زیرساخت‌های اساسی است که با استقرار واحدهای دارای برند در حوزه صنایع غذایی دارای ارزش ملی و فراملی است.

وی تلاش در راستای ایجاد شهرک‌های صنعتی نمونه در سطح کشور را یکی از مهم ترین سیاست‌های کاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد.

برق صنایع غذایی مخابرات سیاست لاهیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر