کد خبر: 448228 A

رئیس کل دادگستری استان گیلان تاکید کرد:

رئیس کل دادگستری استان گیلان گفت: بازرسی‌های مدون و قاعده‌مند در کاهش اطاله دادرسی تاثیرگذار است.

به گزارش  ایلنا از رشت، احمد سیاوش پور  در نشست شورای برنامه ریزی دادگستری استان گیلان  با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب  اسلامی در آستانه فرارسیدن ماه بهمن و نزدیک شدن به ایام الله دهه مبارک فجر از مسئولین فرهنگی دادگستری استان خواست تا  اقدامات لازم  جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسم دهه فجر صورت گیرد و شاهد جشن های گسترده تری نسبت به سال گذشته باشیم.

رئیس شورای قضایی استان در ادامه  از تلاشهای سیستم  نظارتی بازرسی دادگستری استان  قدردانی نمود و تصریح کرد: بازرسی ها مدون و قاعده مند میتواند در کاهش اطاله دادرسی ، تسریع امور و تکریم بیش از پیش ارباب رجوع تاثیر بسزایی داشته باشد.

این مقام ارشد قضایی  همچنین خاطر نشان کرد:  بازرسان هر کجا نقصان و ضعفی مشاهده کردند ابتدا تذکر داده و در صورت تکرار آن را به مراجع بالاتر گزارش نمایند و در صورت عدم اصلاح،  اقدامات بازدارنده  لازم را  انجام داده تا دستگاه قضایی در مسیر صحیح و درست به حرکت پویا و فعال خود ادامه  دهد.

در این نشست مجید الهیان ، قائم مقام دادگستری کل استان  گیلان ،اخبار و رویدادهای مهم استان را به سمع حاضرین رسانده و پس از ایشان هر کدام از معاونین گزارشی از حوزه های تحت سرپرستی ارائه نمودند و در خاتمه، پس از طرح مسایل مرتبط با دستگاه قضایی استان، تصمیمات لازم اتخاذ و مصوب شد.

استان گیلان امام راحل دستگاه قضایی دهه فجر دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر