کد خبر: 450159 A

در دیدار با کاشف رقم برنج علی کاظمی؛

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان به نمایندگی از استاندار این استان، از علی کاظمی کشاورز گیلانی کاشف رقم برنج "علی کاظمی" عیادت کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، یونس رنجکش با حضور در منزل این کشاورز نام آشنای گیلانی ضمن ابلاغ سلام دکتر نجفی استاندار گیلان، جویای وضعیت سلامتی وی شد.

وی در این دیدار با اشاره به نقش کشاورزان در توسعه استان و کشور، از افرادی چون علی کاظمی به عنوان سرمایه های اجتماعی و علمی یاد کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به پیگیری هایی که استاندار گیلان نسبت به سرمایه‌های انسانی استان دارد در پی اطلاع از وضعیت سلامتی آقای کاظمی دستور عیادت ایشان را صادر کردند.

وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی‌هایی که مسئولان استان و شهرستان انجام خواهند داد، این کشاورزان نمونه از هیچ مشکلی برخوردار نباشند و برای انان آرزوی سلامتی  داریم.

علی‌کاظمی هم در این دیدار ضمن تشکر از حمایت‌های استاندار گیلان و حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، خواستار رسیدگی به بخشی از مشکلات درمانی و همچنین مشکلات روستای شکالگوراب شد.

وی همچنین مختصری از تاریخچه کشف این رقم برنج که به نام وی مشهور شده است را بیان کرد و از زحمات و مشقات خود در جمع آوری رقم برنج و ویژگی های این محصول گفت.

در این عیادت مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان و تعدادی از مدیران شهرستانی و ساکنان روستای شکالگوراب حضور داشتند.

اجتماعی و فرهنگی برنج سرمایه کمیته امداد امام خمینی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر