کد خبر: 452930 A

قایقرانی آب‌های آرام پیشکسوتان استان؛

تیم قایقرانی بنادر و دریانوردی گیلان موفق شد عنوان نخست رقابت‌های قایقرانی آب های آرام پیشکسوتان استان، گرامیداشت دهه مبارک فجر را از آن خود کند.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی گفت: این رقابت ها با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، هیات قایقرانی استان و اداره ورزش و جوانان بندرانزلی در تالاب بین‌المللی انزلی برگزار شد.

حمیدرضا قهرمانی‌افزود: در این رقابت‌ها باشگاه‌های بنادر و دریانوردی، نیروهای‌مسلح، باشگاه خروشان و قایقرانان 2 باشگاه از بندر کیاشهر و شهرستان آستانه اشرفیه حضور داشتند.

وی افزود: این مسابقات در رده‌های سنی 40 تا 45 سال، 45 تا 50 سال، 50تا 55 سال و بالای 55 سال مسیر 2 کیلومتری را پارو زدند.

قهرمانی به لزوم توجه به ابعاد فرهنگی ورزش اشاره و خاطرنشان کرد: پیشکسوتان ، قهرمانان دیروز و الگوی جوانان امروز هستند و برهمین اساس علاوه بر ایجاد رقابت بین آنان، خاطرات گذشته نیز برای‌شان زنده می شود.

وی رشته قایقرانی را یکی از مدال آورترین رشته های ورزشی بندرانزلی در رقابت‌های کشوری و بین‌المللی دانست و گفت: امیدواریم که اینگونه مسابقات نیز در تقویم سالیانه هیات قایقرانی و اداره ورزش و جوانان گیلان ثبت شده و هر ساله شاهد برگزاری چنین رقابت های دوستانه ای باشیم .

پیشکسوتان رقابت بنادر قایقرانی آب های آرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر