کد خبر: 453103 A

مدیرفنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی گیلان خبر داد:

مدیرفنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان از افتتاح بیمارستان رضوانشهر و آستارا و ساختمان اداری اداره استاندارد رودبار در دهه مبارکه فجر امسال خبر داد.

به گزارش  ایلنا از رشت،  یعقوب حیدری به افتتاح  بیمارستان 132 تختخوابی شهرستان آستارا بعنوان ضروری‌ترین نیاز این شهرستان اشاره کرد و گفت: انشاا... در دهه مبارکه فجر این بیمارستان امسال جهت تجهیز ، تحویل دانشگاه علوم پزشکی گیلان می شود.

حیدری ارائه خدمات پزشکی این واحد بزرگ درمانی را در سطح استانداردهای تعریف شده بهداشت و درمان عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود این بیمارستان برای ارزآوری و توریسم سلامت نیز فعال شده و توانایی پاسخگویی به تقاضاها و نیازهای افراد در داخل و خارج ازکشور خواهد داشت.

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی گیلان خاطرنشان کرد: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۰ هزار و ۷۰۰ متر مربع و با ۱۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا در چهار طبقه احداث شده است که در آن بخش‌هایی چون اورژانس، اتاق عمل، درمانگاه، اتاق بستری، مراقبت های ویژه، نوزادان، زنان و زایمان، خدمات اورژانسی رادیولوژی، سونوگرافی و آزمایشگاهی پیش بینی شده است.

وی همچنین با اشاره به احداث بیمارستان 39  تختخوابی رضوانشهر  تصریح کرد : عملیات اجرایی ساخت بیمارستان رضوانشهر از سال 89  آغاز شد و طی سال‌های اخیر با عنایت به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مسائل بهداشتی و درمانی پیشرفت چشمگیری داشت و انشاا... در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید 

 مدیرفنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان در خصوص ظرفیت این بیمارستان توضیح داد: این بیمارستان که قرار است به مرکزی تخصصی در شهرستان رضوانشهر تبدیل شود، 32  تخت بستری و در مجموع 39  تخت دارد.

وی در  پایان احداث ساختمان اداری اداره استاندارد شهرستان رودبار با متراژ 610 مترمربع در سه طبقه را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح دهه فجر امسال عنوان کرد و افزود: برای این سه پروژه مجموعاً  591500 میلیون ریال هزینه شده است.

اداره کل راه استاندارد بیمارستان دهه فجر راه و شهرسازی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر